04655, місто Київ
вулиця Полярна, будинок 20, офіс 311
mariya.aylen@open-palms.com

Укр

Чижов Данило

чижов22_5aaa5daf709ed.jpg

6 лет

Диагноз: Муковісцидоз
Категория: Підопічні сім`ї
Кисень.ua

Як вижити, коли ти – молода жінка, в тебе двійко маленьких хлопчиків, народжених у шлюбі, у великій родині… Але немає вже ні шлюбу, ні тих людей… Лиш два хлопчики і тяжке захворювання молодшого, Дані. Настя не впадає у відчай, вона пройшла додаткове навчання, знайшла роботу. Хлопчики – улюблені й доглянуті. Тільки на ліки, які малюк мусить приймати все життя, коштів не вистачає.

У маленького Дані муковісцидоз – тяжке генетичне захворювання, що вражає весь організм, а особливо легені, підшлункову залозу, печінку… Просто для того, щоб дихати, малий мусить щодня робити інгаляції, пити сиропи й таблетки для відкашлювання густого мокротиння, що забиває дихальні шляхи, регулярно проходити курси антибіотикотерапії – довенно та інгаляційно. Аби зберегти печінку, Дані обов’язково треба приймати "Урсофальк", а він один коштує кількасот гривень…

Як на свій молодий вік, Настя пережила вже багато. Рано втратила свою матусю, працювала вже з підліткового віку, шлюб, народження двох синів і страшний діагноз молодшого, догляд за двома важкохворими лежачими дорослими водночас, смерті рідних, зради і байдужість… Але Настя живе любов’ю, вірить у найкраще, в те, що доброти більше і що з будь-якої ситуації можна знайти вихід, треба лиш докласти зусиль.

Зараз молода жінка мусить вирішувати дуже багато питань, аби організувати своє життя з дітками. Ми ж хочемо допомогти їй і сплатити хоча би аптечні рахунки, аби у маленького Дані точно були всі життєво необхідні ліки. Від цього залежить не тільки його сьогоднішнє самопочуття, а й його здоров’я загалом на всі наступні роки, бо муковісцидоз – захворювання жорстоке: не вибачає перерв у терапії.

Новини підопічного