04655, город Киев
улица Полярная, дом 20, офис 311
mariya.aylen@open-palms.com

Рус

​Можете собі уявити, коли хтось хоче щонайшвидше почути СВІЙ онкологічний діагноз?

14/08/2017

Можете собі уявити, коли хтось хоче щонайшвидше почути СВІЙ онкологічний діагноз?

Захворіти на рак не хоче ніхто.
Але рак підступний. Він з’являється непомітно, а симптоми часто дає аж тоді, коли кожен згаяний день – катастрофа. Ми маємо закупити для Київського Центру трансплантації кісткового мозку реагенти, необхідні для точного встановлення діагнозу. Без цього неможливо призначити лікування.
Отже, життя тих, хто вже відчуває загрозливі симптоми й намагається осягнути вірогідність у себе раку, залежить від того, чи вчасно лабораторія Центру матиме реагенти.

"Імунофіксація визначає моноклональний компонент (патологічний білок) у хворих з мієломною хворобою", – завідуюча лабораторією намагається пояснити якомога простіше, але кожне друге слово для звичайної людини все одно лишається незрозумілим.

Зрештою, з’ясовуємо, що речовина, яку необхідно купити, виконує дві функції:

1. По-перше, визначає, який точно вид раку у конкретного пацієнта. Бо ж і "рак", і "мієломна хвороба" – поняття широкі, що вміщують дуже багато різних підвидів, і лікування – різниться. Тільки за результатами такого аналізу лікар може прийняти рішення, яку саме хіміотерапію слід починати.

2. По-друге, визначає взагалі наявність ракових клітин, це особливо важливо вже в процесі лікування, щоб зрозуміти, чи воно діє, чи настає ремісія. При цьому, відповідно до міжнародних протоколів лікування, ці аналізи необхідно робити у чітко визначені дні.

Отже, без цих реагентів Центр просто не може працювати, і життя пацієнтів опиняються під подвійною загрозою: не тільки з боку раку, а й з боку неможливості лікування.
Не можна цього допустити!

Дякуємо Українська Біржа Благодійності за співпрацю і сподіваємось на швидкий збір! Кошти з цього проекту забезпечать лабораторію реагентами на кілька місяців роботи.