04655, місто Київ
вулиця Полярна, будинок 20, офіс 311
mariya.aylen@open-palms.com

Укр

Ви зможете нам допомогти?

20/05/2019

Олександра працює на трьох роботах, намагаючись забезпечити донечці все необхідне. Але це просто неможливо для однієї жінки, навіть сильної. Допоможіть їй зараз, будь ласка.

Муковісцидоз – захворювання вроджене, і на сьогодні невиліковне. Всього одна поломка ДНК тягне за собою зміни в роботі всього організму. Легені, підшлункова залоза, шлунково-кишковий тракт, печінку – уражається все, необхідно приймати безліч ліків, робити цілий ряд процедур і багато інгаляцій щодня просто для того, щоб жити. А вже пристрасті до життя Іринці не позичати.

А дівчинка "за" будь-який рух, тільки б не сидіти вдома. Ковзани, велосипед, пікніки, підготовка до школи, театральна студія, танці – весь час Іринка при справі. Часто ходить із мамою на роботу, в дитячу музичну школу, для неї це другий дім. Співає в молодшій групі музичної школи і відвідує сольфеджіо. Де б вона не з'являлася, завжди знайде собі друзів. Сміється, каже, співає по всіх усюдах, неважливо, будинок, вулиця це чи громадський транспорт. А скільки всього ще у дитини попереду!

Допоможіть Ірі зараз, щоб всі її плани на життя збулися!

https://ubb.org.ua/uk/project/5094/