04655, місто Київ
вулиця Полярна, будинок 20, офіс 311
mariya.aylen@open-palms.com

Укр

Підліткові мрії

29/04/2019

Поза регулярними лікувальними процедурами Костя, як і його здорові однолітки, ходить до школи. Любить спілкуватись із друзями, ганяти у футбол, грати у настільний теніс та їздити на велосипеді. Постановив собі за мету добре закінчити школу та здобути хорошу професію. Мріє поїхати на море та побачити, як живуть люди в інших країнах, яка природа в інших краях, дослідити, яке воно – різноманіття життя.

Для того, аби Костя отримав шанс вирости і втілити свої мрії у життя, сьогодні йому необхідна допомога. Потрібно оплатити новий потужний інгалятор з витратними матеріалами, дихальний тренажер, бактерицидну лампу і стерилізатор. Також потрібен пульсоксиметр – маленький апаратик, що вимірює рівень кисню у крові та пульс і допомагає слідкувати за станом легень.

Усе лікування муковісцидозу коштує дуже дорого, бюджетні кошти покривають лише частину витрат, тож родина щомісяця мусить докуповувати чималу частину ліків самостійно. Сплатити ще й за обладнання їм не під силу. Однак разом ми можемо це зробити!

https://ubb.org.ua/uk/project/5034/