04655, місто Київ
вулиця Полярна, будинок 20, офіс 311
mariya.aylen@open-palms.com

Укр

Надто багато випробувань водночас

15/05/2019

Від початку року з п’яти членів родини троє перенесли хірургічні втручання. Четверта – Альонка – від народження живе із важкою невиліковною хворобою, муковісцидозом. Жити із цим можливо навіть не один десяток років, однак лише за умови комплексної терапії. Одних лише ліків, що наразі не входять до бюджетних закупівель, – на 7 тис. грн/міс. Окрім того, потрібне спеціальне висококалорійне харчування та медичне обладнання й витратні до нього. На сьогодні родина геть виснажена матеріально, сьогодні їм особливо потрібна допомога.

Зараз дівчинці 8 років, вона ходить до школи і намагається пропускати якомога менше уроків, та все одно доводиться регулярно лягати до стаціонару на довенну антибіотикотерапію. Альона мріє займатися танцями й співом, проте лікувальні процедури нині займають надто багато часу й сил. Альона сподівається, що далі буде легше.

А зараз ми просимо підтримати цю родину. Надто багато випробувань водночас впало на їх плечі, самим їм впоратись неможливо. Альоні ж ні в якому разі не можна переривати лікування.

https://ubb.org.ua/uk/project/5089/