04655, місто Київ
вулиця Полярна, будинок 20, офіс 311
mariya.aylen@open-palms.com

Укр

"Дихати!" просить Чернігів. 2

04/12/2018

Пульмонологічне відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні – єдине на всю область, де проходять лікування діти з хронічними бронхообструктивним хворобами, вродженими вадами розвитку дихальної системи, муковісцидозом та іншими захворюваннями бронхолегеневої системи. І лікарі знову просять нас із вами про допомогу. Про допомогу в простому і водночас складному завданні – дати можливість дітям дихати.

Ви тільки уявіть: 1 300 дітей в рік лікується в одному відділенні! І в цьому відділенні не працює подача додаткового кисню! Тобто, якщо дитина почне задихатися, допомогти йому зможуть тільки в реанімації – якщо довезуть, звичайно. Ну хіба так повинно бути в 21 столітті?! Рішення дуже просте – закупити для відділення власний кисневий концентратор із запасом канюлей, масок і фільтрів. Ціна питання – 20 650 грн. Багато? Так! Але в перерахунку на безпеку дітей – ніщо. До того ж, це обладнання пропрацює кілька років і реально допоможе сотням маленьких пацієнтів. Діти – найважливіше і найдорожче, з того, що ми маємо. Ми ж оберігаємо своїх дітей? А коли вони в біді – хіба є чужі діти?

Лікарі відділення, батьки, діти яких проходять лікування в Чернігові, і ми просимо вас допомогти в цьому важливому зборі.

https://ubb.org.ua/uk/project/4638/

Пора почати змінювати наші лікарні і умови лікування. Адже хто, як не ми?