04655, місто Київ
вулиця Полярна, будинок 20, офіс 311
mariya.aylen@open-palms.com

Укр

​Друзі, приєднуйтесь до нас – граємо, виграємо приємні подаруночки та робимо реальністю одне маленьке велике диво

19/12/2018

Зараз маємо нагоду раз і назавжди відповісти на сумніви, який розмір допомоги достатній. Як? Просто.

Маємо зібрати разом всього 1000 звичайних людей, які можуть дарувати на добру справу 12 (дванадцять!) гривень на місяць.
12 – якось малувато і ніби незручно? Якщо нас буде 1000 – фонд отримуватиме для своїх підопічних 12 тисяч гривень на місяць, що = 144 тисячі гривень на рік.
І для цього конкретно від тебе потрібно всього 12 грн./міс.

Чому саме 12?
Бо наш фонд допомагає дітям та дорослим, які важко хворіють і не в змозі нормально дихати через пошкодження легень. Ми видаємо таким людям спеціальне обладнання, і в перерахунку його вартості на період експлуатації виходить, що 1 день вільного дихання для однієї людини коштує фонду 12 грн.

Фонд «Відкриті долоні» на сьогодні єдиний, хто системно працює із цією проблемою. Окрім кисневого обладнання, ми допомагаємо також забезпечити знеболення, пояснити, як доглядати за важко хворою людиною вдома, надаємо багато іншої допомоги (детальніше – у розділі «Програми» http://open-palms.com/projects/active ).

Фонд один, натомість людей, які задихаються, тисячі. Це страшно? Так. Наш склад часто буває порожнім. Але.
Якщо ми зберемо поряд багато помічників, ми зможемо давати раду навіть такій страшній проблемі.


До того ж, зараз, коли від хати до хати йде Миколай і вже видно світло Різдва, нам також хочеться не тільки отримувати підтримку, а й дарувати. Тож 26 грудня серед усіх, хто оформить підписку та підтвердить це у коментарі до цього посту на сторінці фонду, розіграємо 5 святкових подарунків.

План такий:

1. Відкривай лінк http://open-palms.com/requisites , у вкладці «Регулярна допомога» вибирай суму (12 грн. – чудово!), вводь дані у форму та натискай кнопку «Надіслати» - це візьме в тебе буквально пару хвилин. Постав "+" у коментарі до посту фонду, тобто тут goo.gl/kzFDQh

2. Вибери 12 друзів, кого ти міг би попросити про підтримку особисто, та напиши їм повідомлення про нашу ідею.

3. Напиши на своїй сторінці пост про це із запрошенням приєднатись. Його прочитають далеко не всі (тому обов’язково п.2 - зверніться також до кількох друзів особисто), але це також допоможе.
Напиши своїми словами хоча би трохи - це матиме значно більший ефект, аніж просто перепост!

4. 26 грудня проведемо перший розіграш подаруночків. Перший, але не останній… але про це вже у новому році поговоримо:)

Важливо: ми не тільки збираємо гроші, але й через пости та перепости розповідаємо про те, що для людей, які задихаються через важку хворобу, існує спосіб полегшення. На жаль, навіть більшість українських лікарів не знають про це.
Важливо, щоб про нас дізнавалося якомога більше людей – так інформація обов’язково дійде також для тих, хто нас потребує. І в ці святкові дні більше людей зможуть святкувати, а не задихатись.

Тож давай зберемо 1000 людей якомога швидше – і побачимо, що з’явиться на місці цієї чорно-білої картинки.

12 грн. на місяць - за те, щоби диво стало щоденною реальністю.

Включайся! http://open-palms.com/requisites