04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Tara Olena

tara2_5a953b02219fd.jpg

32 года

Диагноз: Cystic fibrosis
Категория: Підопічні сім`ї
Oxygen.ua

Support here: https://ubb.org.ua/en/project/5123/

Олена - одна з небагатьох молодих мам в Україні, яка змогла виносити та народити маля і тепер щосили виборює власне життя, щоб якомога довше побути з сином.

"Мене звуть Олена, мені 30 років. У мене муковісцидоз. Поставили мені цей діагноз у 4 рочки у Москві. До 12 років я постійно перебувала у лікарні, втім лікування не давало ніяких результатів, оскільки не знали, як лікувати МВ. Потім я потрапила до Львівської дитячої лікарні і там вперше у своєму житті зрозуміла, як це, коли можна дихати на повні груди! Втім, лікування вимагало великих грошей – 13-17 тис грн. Татко з мамою працювали на всіх можливих роботах, аби тільки я могла пройти черговий курс лікування.

До школи я ходила, звичайно, втім дивилися там на мене, як на ходячу заразу, і там були діти зі своїми застудами, тому після кількох тижнів у школі мене знов госпіталізували з важким загостренням.

До 16 років не хотілося визнавати, що я хвора, хотілося жити, як усі підлітки, втім не виходило... Та настав переламний момент у моєму житті, коли після чергового курсу лікування сказали, що я могла померти. І лише тоді я почала усвідомлювати, що потрібно лікуватись.

Потім мені захотілося заробити собі на лікування самій. Деякий час я працювала і мені дуже подобалось! З мого оточення, з друзів ніхто не знав, що я хвора. Коли траплялися напади кашлю, хотілося провалитись крізь землю, тому що я працювала продавцем-консультантом і була завжди на людях.

Найщасливіший момент мого життя настав, коли я дізналася, що чекаю на дитинку! Для мене це було не дивно, але всі 9 місяців страшно, чи зможу я виносити його... Я як могла підліковувалася, інколи мені допомогали батьки інших хворих на муковісцидоз... Врешті-решт, я народила свого Івасика! І щаслива, що навіть хвора на муковісцидоз, змогла народити здорового малюка. Зараз йому дуже потрібна мама! Зараз я в тяжкому стані, але дуже хочу боротися за себе, хочу продовжити своє життя, тому що хочу бачити, як зростає мій синочок, хочу бути поруч із сином у звичайні та значущі для нього дні, сама відвести його до 1-го класу...

Мені потрібне дороге лікування і самій потрібно докладати багато зусиль, щоб залишатися у формі, але я знаю, заради чого це все! І буду вдячна будь-якій допомозі, усім, хто захоче і зможе мене підтримати."

Чим допомогти Олені?

Перерахуйте допомогу за реквізитами з призначенням платежу "Добровільне пожертвування на програму Кисень.ua".

Новини підопічного