04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Сумська обласна дитяча лікарня

symu_5a32a8e3dad2f.jpg

2019 лет

Диагноз:
Категория:
Ukrainian Hospital

На Сумщині відділення пульмонології дитячої обласної лікарні розраховане на 30 місць, 10 – для дітей з алергологічною патологією, 20 – для дітей із патологією органів дихання, в тому числі: муковісцидоз, різні хронічні захворювання органів дихання, вроджені захворювання, тяжкий та ускладнений перебіг пневмонії та повторні бронхіти.

У відділенні застарілий концентратор кисню, який відділення отримало завдяки гуманітарній допомозі, та його одного не вистачає, особливо, коли у відділенні більше, як один хворий, який потребує киснетерапії. Електровідсмоктувач у відділенні ще з радянських часів. Постійно потребує ремонту. Цим апаратом неможливо зробити адекватне відсмоктування слизу із дихальних шляхів, неможливо робити бак.посів, що дуже важливо особливо у дітей із муковісцидозом у ранньому віці. Інгаляційну терапію діти у відділенні отримують за допомогою небулайзерів, не пристосованих для використання у стаціонарних умовах. Жодного професійного небeлайзера для стаціонарного використання у відділенні не було.

Інгаляційна терапія потрібна всім, адже саме інгалятор доставляє ліки вглиб легень і лікує інфекції, що причаїлися там. Але для використання їх у лікарні потрібні спеціальні апарати: достатньо потужні, аби витримати високе щоденне навантаження, а також доступні для дезінфекції. Слабкий апарат просто не здатен доставити ліки на потрібну глибину – вони осідають у гортані, так і не потрапивши у бронхи, а сама інгаляція триває замість 5 хвилин – півгодини. Це неприпустимо.

Відсмоктувач використовують, коли потрібно очистити дихальні шляхи від мокротиння, якщо сама дитина не здатна його відкашляти. Дитина може сильно задихатись просто через те, що дихальні шляхи забиті, саме тут і приходить на допомогу спеціальний медичний відсмоктувач. Також саме він бере мокротиння для бактеріологічного посіву, аби визначити, що саме викликало хворобу дитини, і це особливо потрібно для наймолодших діток.

Ми допомогли придбати обланання, щоб процес одужання пацієнтів проходив швидше та якісніше. Та, нажаль, є ще велика кількість обладнання, яке потрібно замінити на сучасне та нове.

Дуже-дуже прості прилади, які реально допоможуть діткам лікуватися швидше і… комусь врятують життя.

Контакти

м. Суми, вул. Ковпака, 22

Обласний дитячий пульмонолог - Н.В.Люлько

Новини підопічного