04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр

ofpc_5a3159eadc457.jpg

2019 лет

Диагноз:
Категория:
Ukrainian Hospital

Підтримати можна за лінком: https://ubb.org.ua/uk/project/4801/

Відділення функціонує в складі обласного фтизіопульмонологічного центру з грудня 1991 року.

Основними завданнями відділення є:

- Надання висококваліфікованої діагностичної та лікувальної допомоги хворим на неспецифічні захворювання легень.

- Надання консультативної допомоги лікарям інших відділень центру, стаціонарних відділень м. Івано-Франківська та області в питання диференційної діагностики та лікування хворих захворюваннями легень.

- Відбір і направлення хворих в лікарні для доліковування, реабілітаційного лікування та лікування в амбулаторних умовах.

Робота відділення здійснюється на базі розгорнутих 60 ліжок. Лікувальний процес проводиться на базі рентгенологічного та бронхоскопічного кабінетів, клінічної лабораторії, кабінету функціональної діагностики, фізіотерапевтичного відділення.

Багато пацієнтів приходить по допомогу у відділення. У одних – загострення астми, у других – важка пневмонія, треті живуть із важкими хронічними захворюваннями, коли тканина легень поступово гине і без спеціальної допомоги життя перетворюється на пекло. Це єдине відділення в області, куди можуть звернутися у разі загострення дорослі хворі на муковісцидоз.

1 426 – стільки людей отримало допомогу у пульмонології Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру за 2016-й рік. Завдяки лікарям, та часом всупереч реальності.

Але, нажаль, однієї роботи персоналу буває замало, бо необхідне ще й обладнання. Якого так мало отримують зараз державні лікувальні заклади.

Контакти

м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 17, 3 поверх

Завідуюча пульмонологічним відділенням - Вагилевич Леся Станіславівна

Новини підопічного