04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Mykolaychuk Liza (Kut)

Кут Ліза_5a2038f6ef1c5.jpg

5 лет

Диагноз: Cystic fibrosis
Категория: Підопічні сім`ї
Oxygen.ua

Підтримати можна за лінком: https://ubb.org.ua/uk/project/5223/

Як же чекала Ліза на літо! Вибігай з хати, що стоїть край села, та одразу в поле! З дідусем – випасати кізочок, з бабусею – годувати курчаток… літо – свобода! Взимку – економія, опалення лиш на дві кімнати і не вийдеш… Лізі не можна хворіти… Банальна простуда може перерости в тяжку пневмонію. У Лізи – муковісцидоз. Він вражає легені, не дає дихати… І мама перетворює на ігри спеціальні фізичні вправи, які треба робити щодня, і вмовляє пити жмені ліків – без цього Лізі не вижити.

"Лізочка - чудова, енергійна, весела дівчинка, Хоче ходити до садочку щоб гратися з дітками. Не любить слухати казки, але дуже любить історії які я для неї вигадую: про Лізу, про друзів,про знайомих, про все що нас оточує, і звичайно як всі сучасні діти грати в планшеті.
Але справжнє її захоплення це домашнє господарство, дуже любить допомагати бабусі і дідусеві по господарству.Коли були маленькі козенята вона їх сварила та повчала як треба себе поводити))) Запросто проміняє гру у ляльки , інші іграшки та навіть планшет на турботу по господарству. Вона вже чекає коли прийде весна і знову вилупляться маленькї курчатка))) Я називаю її "Пані Фемерша". Думаю що з віком це захоплення пройде, але хто знає..."

Новини підопічного