04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Mocherynuk Dasha

1_5a2480331fb1b.jpg

9 лет

Диагноз: Муковісцидоз
Категория: Підопічні сім`ї
Human needs a human

Даша з Запоріжжя чекає на друга!

"Яка вона, наша Даша? Ми ласкаво називаємо її Даша-таракаша-чебураша)) Дитина, якій від природи дано невичерпний запас енергії і позитиву. Наш тато дуже хотів хлопчика, а я, ще будучи дитиною, знала, що у мене буде дочка Даша . Ось у нас і вийшла дочка Даша із зовсім не дівчачим характером. У нашої доньки немає лялечок, колясочек, одежі, косметичок і всякого дівочого приладдя. Зате у нас є ролики, зовсім не дитячий великий, скейт, набори конструкторів з болтами і гайками, з шестернями і незвичайними кріпленнями і Дашина пристрасть - Лего.

Влітку йдучи на вулицю, ми беремо все що влазить в мамині руки: скейт, ролики, водичка і перекушування і цілий день подорожуємо з майданчика на майданчик, де Даша висить і лазить по всіх східцях і поперечинах, її неможливо забрати додому. А коли погода не дозволяє, вона конструює і вигадує всякі незвичайні речі: небачених звірів, роботів, пристосування і незвичайні механізми. Мріє створити екзоскелет! Думаю, що вона таки обов'язково його змайструє. Також Дарьюшка може годинами малювати і вирізати. Каже, що стане художником, адже у художника немає директора)) (це вона помітила, дивлячись як тато з мамою звітують на роботі, думає що життя без директора - запорука щасливої роботи!!!)

Наша донечка дуже компанійська! Даша обожнює збирати друзів, коли тепло - на пікніки і вилазки (бо там весело і обов'язково для неї смажимо м`яско), а коли негода - на настільні ігри та теплі сімейні чаювання. Вона любить коли приходять гості, хвалиться всім своїми малюнками, вміннями на спортивній стінці -Дарьюшка і підтягується і висить догори ногами і придумує тарзанки на ній. І обожнює настільні ігри, коли ніхто не відволікається і можна поспілкуватися всім разом і посміятися.

Даринка ходить вже до другого класу. Дуже важко їй даються ранкові підйоми в 6 ранку. Нам потрібно до школи встигнути проінгаліроваться, зробити спортивні і дихальні тренування, добре поїсти, а Дашулька сова, тому щоранку у нас бій. У зв'язку зі своєю енергійністю, їй ну дууже важко сконцентруватися і всидіти на уроках. Вчителька хвалить її, каже що не зустрічала дітей з таким логічним мисленням, але зате письмо у нас залишає бажати кращого, але ми чесно намагаємося його підтягнути. "


Даша шукає друга, з яким буде можна обмінюватися малюнками і невеликими виробами. Вона дуже хоче почути підтримку і щоб новий друг налаштовував її на позитив: щоб вона не лінувалася, а наполегливо вчилася.

Новини підопічного