04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Kushnirenko Yaroslava

Kushniremko_face_57cd82db6aba6.jpg

8 лет

Диагноз: Cerebral Palsy
Категория: Helping them today
Pallіativ

Ярослава народилась 10 вересня 2011 року, на 2,6 місяці раніше потрібної дати. Після 9 днів реанімації і тривалого виходжування малечу виписали додому з суворими рекомендаціями продовжувати активне лікування у зв’язку із загрозою ДЦП. Регулярні масажі, ЛФК, плавання, медікаментозне лікування, реабілітаційні курси у спеціальних центрах... Батьки намагалися виконувати точно всі рекомендації, втім обминути біду не вдалося: коли Ярославі виповнився рочок, дівчинці встановили діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка психічного та передмовного розвитку, дисплазія кульшових суглобів.

Мама Наталка так песенно розповідає про свою донечку, що лишається тільки цитувати:

«Час швидко летить і Ярославка підростає, і хоче більше рухатись, сердиться коли сама не може взяти іграшку, яка лежить поруч, чи змінити своє положення, і радіє, коли мама робить їй зарядку, вкладає іграшки в ручки, носить на руках. Вона любить слухати музику, пісні, казки і навіть вірші Т. Шевченка. Без них у нас не проходить жодне заняття. А ще вона дуже любить компліменти. Вони стимулюють її проявляти активність і часто покращують настрій.

Ярославка «гарний психолог», добре відчуває емоційну атмосферу, ставлення до неї і відповідно реагує. Моя маленька дуже гарно посміхається! Її посмішка надихає працювати ще більше і більше.»


Чим допомогти Ярославці?

На найближчий час прохань немає.

Перераховуйте допомогу за реквізитами з призначенням платежу "Програма підтримки дітей з ДЦП".

Новини підопічного