04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Кіровоградська дитяча обласна лікарня

kirov_5a32d20e751fc.jpg

2019 лет

Диагноз:
Категория:
Ukrainian Hospital

Лікувальний заклад «Кіровоградська дитяча обласна лікарня» – багатопрофільна лікувальна установа, центр по наданню спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню області. Одночасно в лікарні може лікуватися 400 дітей. Кожного року через її відділення проходять 11-12 тисяч маленьких пацієнтів. Із них біля 40% сільських жителів.

У складі лікарні функціонують 15 спеціалізованих відділень, де розгорнуто 180 ліжок хірургічного профілю, 160 ліжок – соматичного профілю, 60 інфекційних ліжок та 30 педіатричних для лікування недоношених та хворих новонароджених дітей; створені сучасні діагностичні кабінети: комп’ютерної енцефалографії, ендоскопії, функціональної діагностики, ЛФК, сурдологічний, ультразвукової діагностики, генетичний, імуноалергологічний та фізіотерапевтичне відділення і відділення променевої діагностики; відділення клінічної лабораторної діагностики з генетичним відділом, яка організована однією з перших в Україні. Більшість спеціалізованих ліжок, які розгорнуті в дитячій обласній лікарні, є єдиними в області для надання стаціонарної допомоги дітям.


Пульмонологічне відділення структурно є двупрофільним спеціалізованим відділенням обласної дитячої лікарні. У відділенні функціонують 15 пульмонологічних і 15 аллергологічних ліжок. Це створює можливість надання широкого спектру звичайної та спеціалізованої медичної допомоги дітям різних вікових груп с захворюваннями органів дихання та алергологічними захворюваннями.

Відділення надає діагностичну, лікувальну допомогу дітям з захворюваннями органів дихання з гострим, затяжним та хронічним перебігом, хворим з вродженими вадами розвитку легень та спадковими хворобами. Відділення виконує функцію центру в області для виявлення та лікування дітей з муковісцидозом.

У лікуванні хворих з захворюваннями органів дихання широко використовується небулайзерна терапія, для чого у відділенні є 8 небулайзерів. Небулайзерна терапія дозволяє доставляти лікарські препарати (антисептики, бронхолітики, муколітики) безпосередньо в дихальні шляхи з допомогою аерозолів, які мають мілко дисперсну структуру, що дає більш швидкий ефект від дії медикаментів та одуження. Та не завжди небулайзерна терапія має правильний ефект, якщо небулайзери вже старі або не підходять для лікування в стаціонарних умовах.

Тому, ми допомагаємо з придбанням необхідного обладнання у відділення. Щоб пацієнтам дихалось легше.

Контакти

м. Кіровоград, вул. Преображенська, 79/35

Завідуюча пульмонологічним відділенням – Трочинська Людмила Іванівна

Новини підопічного