04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Київська обласна дитяча лікарня

hospital111_5a3147199c376.png

2019 лет

Диагноз:
Категория:
Ukrainian Hospital

За свою піввікову історію лікарня стала одним з провідних медичних закладів охорони здоров’я Київщини, в якому надається високоспеціалізована лікувально- профілактична допомога хворим дітям, що потребують спеціальних методів діагностики та лікування.

Головними напрямками роботи лікарні, згідно «Положення про обласну дитячу лікарню» є:

- надання в повному обсязі кваліфікованої стаціонарної та консультативно – поліклінічної медичної допомоги дітям Київської області;

- надання організаційно-методичної допомоги медичним закладам;

- надання медичної допомоги в невідкладних випадках.

"Пульсоксиметр (монітор пацієнта)" – це прилад, який дозволяє контролювати насиченість крові киснем та водночас пульс. Так ми дізнаємося про те, що організму загрожує кисневий голод ще до того, як він розпочнеться, а також маємо змогу побачити, яке навантаження на серце і чи справляється воно зі своєю роботою. Прилад дозволяє робити і разові заміри, і добовий моніторинг, дані можна переносити до комп’ютера і таким чином спостерігати всю динаміку в процесі лікування. Є і функція "тривоги": апарат сам відстежить і повідомить голосним сигналом, якщо якийсь з показників вийде за межі зазначеної норми. Це означає – біля "важкого" малюка необов’язково цілодобово чергувати медсестрі, а мама може поспати вночі, не боячись, що у дитини непомітно зупиниться дихання. Якщо щось трапиться – прилад відразу повідомить, а запис покаже, що відбувалось до цієї миті.

Ми допомогли придбати такий прилад з неонатальним та дитячим датчиком для відділення дітей раннього віку і відділення пульмонології дитячої обласної клінічної лікарні.

У відділенні пульмонології Київської обласної дитячої лікарні – діти як із тяжкими захворюваннями дихальної системи, так і з пневмоніями, бронхітами. Допомагаємо їм необхідним обладанням, щоб пацієнтам краще почувалось в лікарні та щоб лікувальний процес проходив швидше.

Зараз наша задача закупити комп’ютер та МФУ, які будуть працювати в ординаторському відділенні пульмонології дитячої лікарні. Ними зможе користуватись весь медичний персонал відділення, зможуть підходити із терміновими питаннями батьки пацієнтів. І медичні виписки можна буде не від руки писати, надрукувати – і їх зможе прочитати хтось іще, не лише лікуючий лікар. І в лікарів менше часу йтиме на паперові справи, а більше – безпосередньо на пацієнтів. Або на відпочинок. Ви знаєте, що лікарі-фанатики приходять на роботу у свої вихідні, засиджуються до ночі, не помічають свят? Нам пощастило, ми знаємо багато таких лікарів, кому не байдуже, хто працює не "від дзвінка до дзвінка" і не "за вдячність". І ми хочемо, щоб їм працювалось зручніше. І щоб в них стали ще кращі результати.

Ця техніка така проста, але така необхідна пацієнтам лікарні!

Контакти

м. Боярка, вул. Хрещатик 83

Міщерська Г.Д., головний лікар,заслужений лікар України


Новини підопічного