04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Filippova Olena

3333_5a74cb5ec753c.jpg

9 лет

Диагноз: Муковісцидоз
Категория: Підопічні сім`ї
Human needs a human

Альонка з Фастова шукає друга!

Support here: https://ubb.org.ua/en/project/5089/

Народилася Альонка 12 червня 2010 року. Ходить до школи в другий клас, додатково займається англійською. Та щиро мріє, що коли-небудь побуває у Лондоні. Також дуже хоче займатися музикою і танцями, але на жаль не вистачає часу. У вільний час полюбляє малювати, співати, складати різні головоломки, плести браслети, дивитись мультики, грати в компютерні ігри, бавитись з меншими братиком та сестричкою...

Має трошки складний характер. Важка хвороба мучить дівчинку, через це вона інколи замикається, деколи не хоче розповідати про наболіле, негаразди в школі, каже, що не така, як інші. В основному Альонка дуже добра, але бувають моменти злості, коли все набридає і хочеться бути звичайною дитиною, зі звичайним дитинством. Дитинка вона дуже дружелюбна, хоче з усіма подружитися, гратися.

Найбільше Альонці подобається робити концерти для своєї родини, звичайно по дитячому, але вона дуже серйозно до цього підходить, малює квитки, продає їх, створює образи. Також їй подобається фотографувати і фотографуватись, вона дуже гарно позує.

Альонка дуже хоче мати такого друга, якому б вона могла розповісти про все, що їй болить та з яким буде весело по дитячому. Бо хоч має 7 років, але вже така доросла.

Новини підопічного