04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Дніпровська обласна дитяча лікарня

dnepr_5a37a4f252b0d.jpg

2019 лет

Диагноз:
Категория:
Ukrainian Hospital

Комунальний заклад "Дніпровська обласна дитяча клінічна лікарня" відкрита в 1981 році як дитяча міська лікарня №5 м. Дніпро. У 1986 році лікарня була реорганізована в обласну дитячу клінічну лікарню Дніпропетровської області з подальшим розширенням стаціонару за рахунок відкриття урологічного і нефрологічного відділень.

Відділення пульмонології складається з 20 пульмонологічних ліжок, 5 алергологічних ліжок, 10 неврологічних ліжок.

Розташоване на другому поверсі першого корпусу ОДКБ.

На базі відділення отримують медичну допомогу діти з бронхіальною астмою, хронічними захворюваннями дихальних шляхів, муковисцидозом, запаленням легенів, чужорідними тілами дихальних шляхів, вадами розвитку нижніх дихальних шляхів, важкими аллергодерматозами. А також діти з ДЦП, із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи.

На базі відділення проводяться дослідження - вміст хлоридів поту, апаратом Нанодакт, спірографія, добове моніторування дихання з паралельним записом ЕКГ, проведення алергопроби. А такок бронхоскопія, КТ органів грудної клітини, головного мозку, РЕГ, електроенцефалограма.

Ми допомогли лікарні купити реактиви для визначення діагнозу муковісцидоз. Ці реактиви потрібні для того, щоб швидше можна було поставити правильний діагноз. Чим раніше дитині з муковисцидозом встановлять діагноз тим краще. З муковисцидозом можна прожити довго, але без правильного лікування він вбиває швидко, дитина виснажується, не в змозі нормально засвоювати їжу, і задихається, так як легені поступово гинуть.

Контакти

м Дніпро, вул. Космічна 13

Завідуюча відділенням - Єгоренко Олександра Валеріївна

Новини підопічного

Вибачте, новин поки немає.