04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Bezus Igor

bez_5a5e4830b588d.jpg

22 года

Диагноз: Cystic fibrosis
Категория: Підопічні сім`ї
Oxygen.ua

Наш Ігор - справжній боєць!

Підтримати можна за лінком: https://ubb.org.ua/uk/project/4561/

"Добрий день,як ви уже знаєте звуть мене Ігор я з Івано-Франківська,з дитинства хворію на невиліковну хворобу Муковісцидоз,хотів після навчання поступати на Дизайнера,але хвороба не дала цього зробити,в 17років сталось сильне загострення,прийшлось підсісти на кисень,по теперішній час дихаю постійно киснем,тому майже ввесь час проводжу дома за комп`ютером або займаюсь малюванням,також закінчив художню школу з червоним дипломом,друзі деколи приходять,допомагають вийти погуляти,потом виносять мене додому на 5 поверх".

Для Ігоря взимку ми з вами сплатили кисневий концентратор з акумулятором, бо самостійно легені хлопця забезпечити його киснем не можуть.
"Хочу поділитись враженням від портативного кисневого концентратора. Вибачте мене за затримку, на той час, коли я отримав апарат, в мене почалось загострення і я не міг вийти на вулицю навіть з киснем (хотів зробити фото на вулиці, щоб класно було), через пару днів мене положили до нас в стаціонар, а потім вирішили, що мені потрібно поїхати у Львів на консультацію. Завдяки тому, що в мене вже був портативний кисень, я міг це зробити.

Зарядив я, значить, кисень і ми поїхали. Скажу чесно, ходити троха тяжкувато з ним при моїй сатурації і з моїми легенями, але головне - що я зміг поїхати туди. Це була для мене за останні два з половиною роки дорога дуже далека, але я зміг, якщо би не кисень, напевне, це було би неможливо. Мені трохи і із киснем було тяжко, а без нього - я собі не уявляю, як би це було. Хоча він не надає настільки багато кисню, як стаціонарний апарат, але краще, ніж нічого, бо його можна взяти в любу дорогу і при цьому можна заряджати від автомобіля".

UPD Портативний апарат випрацював свій ресурс, потрібен новий.

Новини підопічного