04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Curiosities

Для ефективної роботи важливим є чітке визначення цілей, формату та меж діяльності. Саме тому нами були відкриті 6 благодійних програм в 6 тематичних напрямках відповідно. У кожній Програмі чітко визначені медичні, вікові та адміністративні критерії, що визначають можливості участі та отримання допомоги.

Разом з тим, є випадки, в яких ми робимо виняток та приймаємо під опіку фонду потребуючих, які не відповідають критеріям основних Програм.

Нами прийнято рішення намагатися надавати допомогу також близьким родичам учасників основних Програм - розуміючи, що 2 тяжкохворих людини в одній родині - подвійно важкий вантаж. Таким чином ми почали допомагати Яні Кошельник - мамі хлопчика Влада з Програм підтримки дітей з ДЦП, яка, виховуючи сина з таким складним діагнозом, змушена боротися і за своє життя, отримавши в 22-річному віці діагноз розсіяний склероз.

Також нами прийнято рішення надавати допомогу у випадках, коли для даної конкретної людини не знайдено інших організацій, що працюють з його медичною проблемою. Цей напрямок не є пріоритетним і нові учасники приймаються тільки на прохання наших колег, попередньо перевіривши обґрунтованість запиту, і тільки тоді, коли у нас є реальна можливість організувати необхідну допомогу.