04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

BMT (bone marrow transplantation)

Той, Хто Може

Трансплантація Кісткового Мозку

Якщо вже щось робити - то неможливе

О. Уайлд

Цей проект - виклик. Його приймуть ті, хто має достатній ступінь зухвалості та внутрішньої свободи, щоб розкрутити земну кулю *.

Багато вигукують: «Доки ?!». Але змінять світ ті, хто встане та покладе перші камені майбутньої дороги.

Сьогодні в Україні не проводяться родинні Трансплантації Кісткового Мозку (ТКМ) для хворих старше 18 років. Вони змушені або шукати величезні суми на лікування за кордоном, або переривати лікування та вмирати. В той час як...

У 1999 році в Киеєві був побудований Центр ТКМ – 12 боксів, забезпечені кількома рівнями стерильності, 2 власні лабораторії і відділення заготовки донорської крові, медперсонал, пройшовший довготривале стажування в закордонних клініках… Потужність - близько 100 ауто- та родинних трансплантацій на рік.

Сьогодні ж в Центрі в рік проводиться всього лише близько 60 ауто-ТКМ та - жодної спорідненої. Лабораторії майже порожні, більша частина обладнання застаріла або зовсім вийшла з ладу, медикаменти пацієнти змушені закуповувати за свій рахунок, а персонал проявляє чудеса винахідливості, практично «голими руками» намагаючись зберегти життя своїм пацієнтам в умовах гострого дефіциту всього необхідного.

Якщо тебе придушив рак і в протоколі боротьби з ним значиться ауто-ТКМ - ти можеш ризикнути. Але якщо тобі, наприклад, 18,5, в протоколі лікування - алогенна ТКМ і твоя рідна сестра / брат підходить як донор (рідкісна удача! Адже інакше довелося б шукати імунологічно однакового людини по всьому світу!) - ти все одно приречений в своїй країні . Або знайдеш (швидко!) Від 130 до 250 тис.євро на те, щоб пройти споріднену трансплантацію в одній із закордонних клінік, або ти труп.

Доки ж ?!

У цих людей є імена і ласкаві домашні прізвиська. Особи. З ямкою на підборідді, з родимкою на правій вилиці, з рудими веснянками або без, з розкосими або великими круглими очима ... чиїсь 18-річні діти, чиїсь улюблені братики і сестрички, чиїсь мами і тати ... Може бути, твій однокурсник? Твій сусід по сходовому майданчику? Тиха секретарка, що недавно сиділа за стійкою ресепшена в твоєму бізнес-центрі? Тітка-не пам'ятаю-ім'я, яка щовечора поливала клумби біля твого під'їзду? Учитель по музиці твоєї дитини?

Сьогодні держава залишає їх помирати. Але все може бути по-іншому

«Божевільні! Ви будете першими в країні, якщо зможете »- бурмоче завідувач відділенням ТКМ, поки ми закидаємо його питаннями.

«Багато хто боїться. Бояться думати, що світ можна змінити. Світ не такий уже й поганий. Але це нелегко визнати тим, хто звик до того, що є. Вони не хочуть нічого змінювати, вони піднімають лапки і тоді вони програють. Це важко. Треба уважно дивитися на людей, захищати їх ... »(к-ф« Заплати іншому »)

Ми працюємо над тим, щоб відновити державне фінансування Центру. Однак бюджетний процес - об'єктивно довгий, пройде чимало часу, перш ніж це вдасться. А люди, що хворіють і потребують захисту є сьогодні. І є лікарі, які багато років навчалися, щоб рятувати людей, і скажено втомилися відповідати, як важко день у день «голими руками» робити чудеса ...

Ми провели десятки годин в обговореннях цього проекту, заглянули в усі куточки Центру, ловили кожне слово і кожен погляд лікарів, щоб якомога повніше зрозуміти, що потрібно, щоб Центр ожив. І склали кошторис по кожному пункту який зараз є - підбираємо найбільш раціональні варіанти.

Є потреби щомісячні, без регулярного покриття яких Центр працювати не зможе. Є потреби разові, які треба вирішити раз - і якість лікування в Центрі виросте. Є потреби, які складно назвати життєво-важливими, але їх виконання допоможе персоналу працювати ефективніше, а пацієнтам - відчувати себе комфортніше і завдяки цьому - легше видужувати.

«Це неможливо!» - перша реакція, коли ми розгортаємо проект.

Але ми думаємо, що в Україні достатньо людей, здатних повірити навіть в настільки божевільний проект, здатних прямо сьогодні сказати: «Баста! ТАК - бути не повинно », закатати рукава і взятися за роботу, разом.

Потрібні гроші на покупку нового обладнання. Потрібно безліч побутових речей, важливих для забезпечення стерильності в відділенні ТКМ і комфорту пацієнтів, і команда Центру буде вдячна, якщо Ви зможете подарувати безпосередньо ці речі.

Програма підтримки КЦ ТКМ включена в спец.проект "Благодійність замість сувенірів", і це - також спосіб, яким Ваша компанія може взяти участь у відновленні роботи Центру.

Також можна подтримати Київский центр ТКМ, просто перечисливши будь-яку суму по реквізитам:

ПАТ КБ «Приватбанк», столичний філіал:

(рахунок в гривнях)

Код ЕГРПОУ 38662944

МФО: 380269

р/р 26000056201566

Одержувач БФ «Відкриті долоні»

з призначенням платежу "благодійна пожертва на програму ТКМ"

або

ПАТ «ПУМБ» в г.Киеве:

(рахунок в гривнях, доларах США і євро):

Код ЕГРПОУ 38662944

МФО 334851

р/с 26006621

Одержувач БФ «Відкриті долоні»

з призначенням платежу "благодійна пожертва на програму ТКМ"

Ми направимо її на оплату найбільш актуальних на цей момент прохань Центру.

До нашого проекту приєдналися:

- Запоріжський обласний благодійний фонд "Счастливый ребенок", м. Запоріжжя

- благодійний фонд "Крила надії", м. Львів

- благодійний фонд "Скарбниця надії", гм. Рівне

- благодійний фонд "Детям Никополя", м. Нікополь

також центру допомагають:

- міжнародний благодійний фонд "В честь Покрова Присвятой Богородицы"

- міжнародний благодійний фонд "Подих життя", м. Київ

- Харківський обласний бблагодійний фонд "Ромашка", м. Харків

Що ми ВЖЕ ЗРОБИЛИ?

- оплатили 2 тонни рідого азоту для Кріосховища на загальну суму 16 000 грн;

- оплатили кисневий концентратор для відділення гематології вартістю 14 000 грн .;

- оплатили реактиви для лабораторії тканинного типування та клініко-діагностичної лабораторії на загальну суму 24 297,44 грн .;

- оплатили реактиви для визначення інфекцій на загальну суму 7 360,80 грн;

- оплатили дезінфікуючі засоби на загальну суму 15 597 грн.

- оплатили пробірки для лабораторії на загальну суму 1 686,81 грн.

З усіх питань можна звертатись:

до директора фонду Марії Айлен

+38 067 628 22 11, mariya.aylen@open-palms.org.ua