04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Human needs a human

Людині потрібна людина.

Згадай себе в дитинстві: що не день - біжиш, поспілкуватися з друзями, обговорити свої дитячі секрети і переживання, образливі несправедливості і радості до вереску ... а поганяти у дворі, а сходити в гості, а в компанії (без дорослих!) піти кудись? А перша закоханість і любов? З усім - до друзів. Ділимося, разом переживаємо, підтримуємо один одного, і щасливі ті, у кого «друзі дитинства» залишаються на роки і коли в дорослому віці знаходимо близьку людини - щастя.


Чи можна уявити, що є ті, для кого це щастя - недосяжно?

Але якщо ти не ходиш в садок, школу і гуртки, а все своє дитинство нескінченно лікуєшся і працюєш заради того, щоб вижити,

...якщо замість дитячого табору - тижні в реанімації або, в кращому випадку, в лікарняному стаціонарі?,

...якщо виглядаєш якось незвично, сам заручник всередині свого ж тіла, яке розвивається якось «не так»?

...і навіть якщо виглядаєш цілком собі звичайно, красива дівчинка, тільки кашляєш, кашляєш, кашляєш .. а люди інстинктивно відсуваються. Ну і що, що ти не є небезпечним. Вони ж не знають. І, якщо чесно, не поспішають дізнатися.

Як подружитися?

А якщо все у тебе було, і друзі були, а потім в одну мить спіткала важка хвороба, і друзі ... не змогли, не впоралися? Може, нікому пояснити їм, що з тобою відбувається, може, не вистачає сміливості запитати самим, може, терплячості не вистачає витримати твій ставший мінливим характер і якісь нескінченні, безликі для стороннього, лікарняні будні? І так трапляється.

Хіба мало причин, за якими людина залишається самотньою...

Чи багато, чи довго можна прожити на самоті?

Навіть якщо за вдачею людина самодостатня, любляча самотність ... уяви, що зовсім ні з ким заговорити, нехай раз на місяць - і то не з ким що-небудь розділити, зробити «на двох»?

Людині потрібна людина.

Ми хочемо, щоб для кожної, маленької чи великої людини, яка цього потребує, знайшлася би - своя людина, Друг.Сьогодні ми працюємо за 2 напрямками:

1) «Листи янгола» для дітей, які проходять тривале лікування від раку в стаціонарі.

Янголи пишуть листи, дарують невеликі подаруночки, вітають зі святами, по можливості - відвідують у лікарні або виводять гуляти в місто.

2) «Янгол-друг» для дітей, підлітків і молодих людей, які живуть із захворюванням муковісцидоз.

Янголи пишуть листи, дарують невеликі подаруночки, вітають зі святами. Якщо янгол з того ж міста, що і його "підянгольний" - дуже бажано також приходити в гості, гуляти разом, ходити з дитиною в театр, в кіно, на майстер-класи і будь-які інші цікавинки. Бажано допомагати в навчанні, тому що часто такі діти перебувають на домашньому навчанні і якість освіти вельми страждає.

Людині потрібна людина…

Готовий спробувати? пиши на angels@open-palms.com - відповімо на десяток додаткових питань, підкажемо, допоможемо йти ... просто давай йти РАЗОМ.
Щотижня по середах ми робимо e-mail розсилку з новинами і подяками минулого тижня та переліком актуальних завдань на поточний тиждень. Якщо ти не готовий занурюватися в волонтерство з головою і хочеш почати з разової допомоги - наш он-лайн Фокус підкаже, де і чим ти можеш бути корисний. Відправ заявку на angels@open-palms.com з поміткою "підписатися на розсилку", якщо хочеш щотижня отримувати Фокус поштою.
Щотижня по четвергах в Києві зустрічаються вже діючі ангели. На зустрічі готуються "листи янгола", а янголи-листоноші сортують їх - кожен стежить, щоб діти його підопічної лікарні не залишилися без уваги. Там же збираються подарунки та грошенята в "конвертик допомоги". Там же - можна просто поговорити, поставити питання та отримати відповіді, порадитися, поспостерігати.

Отже,

кожного четверга, з 19:00 до 20:00 чекаємо на Вас у Пузатій Хаті на Подолі (вул.Сагайдачного)

Координатор проекту Тамара: тел. 093-691-33-44 E-mail: angels@open-palms.com

І вже зараз Ви можете побачити дітей, які чекають листа сьогодні