04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Оновлення у пульмонологічному відділенні Харківської обласної дитячої лікарні ! УРА!

04/04/2018

22 листопада 2017 року ми мріяли про те, щоб оновити дві палати в пульмонологічному відділенні Харківської обласної дитячої лікарні. Дві палати - здавалося б, ну тільки й того: замінити 8 ліжок, тумбочок до них. Виявилося, що справ трішечки більше. Не можна на нові ліжка покласти старі матраци, та й не хочеться старої постільної білизни або старих ковдр. Зібравши все разом, ми отримали необхідну суму - 48 862,00 гривень для реалізації нашої мрії і мрії мам і дітей, які проходять лікування в відділення і мають нещастя потрапити в ці старі палати.

Майже 4 місяці збиралися гроші на платформі УББ. Цей проект з категорії не дуже популярних і важко збираючих проектів. Важко зібрати гроші на системні зміни, на поліпшення умов, які зможуть в результаті допомогти багатьом, а не одній дитині.

Зате тепер, в цих палатах є новенькі ліжка, тумбочки, класні матраци, які можна мити, наматрацники, подушки, вовняні ковдри, комплекти постільної білизни і рушники. Вдалось купити ліжка у три палати, 10 тумбочок, а постіль, ковдри та рушники на все відділення! Нове, чисте, зручне, не лікарняне. Тепер не страшно заходити, зручно спати, а значить є сили боротися з хворобою і перемагати!

Тому ми хочемо сказати величезне спасибі тим 71 донорам, які повірили в нас і наш проект. Донації були різні - від 10 гривень до 30000 гривень. Це ще раз підтверджує той факт, що будь-які, навіть найменші пожертвування можуть змінювати світ на краще. І не потрібно соромитися давати маленьку суму - з них складаються ось такі ось чудові зміни. І звичайно ж, особливу подяку ми хотіли б від себе, від завідуючої відділенням Олени Валеріївни і від усіх мам передати компанії ТОВ «ТПО «ВАГО» і ТОВ «НВП «ВАГО», які зробили максимальні внески в реалізацію цього проекту. Без Вас всіх, наші друзі, ми б не впоралися!

Ви допомагаєте втілювати наші мрії в реальність. Підтримуйте нас, вірте в нас.

І ось ще один проект, який важко збирається, але дуже потрібний: https://ubb.org.ua/uk/project/3955/