04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

УВАГА, Wizz Air Kiyv City Marathon 2018 НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

10/08/2018

Хочеш допомогти діткам, які проходять лікування від раку не почуватись самотніми? Тоді чекаємо тебе у нашій команді бігунів-фандрайзерів! Wizz Air Kiyv City Marathon 2018, що відбудеться 7 жовтня, та Благодійний Марафон чекає тебе!

Фандрайзинг-Марафон - це коли ти тренуєшся, переборюєш себе і разом з цим допомагаєш збирати кошти, на які після Марафону фонд закупить іграшки для онкохворих діток, яким зараз самотньо у лікарнях.

Стаціонарне дитяче відділення для тривалого (місяці і навіть роки) лікування - ізольоване місце, де спілкування - переважно всередині між дітьми і мамами, іноді - з волонтерами, якщо ті прийдуть. З друзями у багатьох спілкування обривається: хтось боїться або не знає, як поводитися з хворим другом, комусь просто стає нецікаво, всяко буває ... В результаті і діти, і їхні батьки часто виявляються в ізоляції, а переживати такі випробування на самоті - важко. Але коли стороння людина проявляє до них інтерес і робить це постійно - для них це дуже велика підтримка від розуміння, що вони комусь потрібні.

Тому, в рамках проекту "Листи ангела" наш фонд кожні 2 тижні відправляє таким діткам листи від їхніх друзів-ангелів з невеличкими подарунками (близько 100). Суть полягає в тому, що у кожної дитини, що потрапляє в лікарню на тривалий час для лікування раку, з'являється друг-"ангел", який передає йому листи зі словами підтримки, дарує маленькі подаруночки, відвідує, спілкується, грає в ігри ... - словом, що завгодно, наскільки вистачить фантазії, тільки б відвернути дитину від важкого лікування, підтримати у важкі хвилини, розвеселити.
... коли дитина бачить, що сторонні люди, зовсім не зобов'язані це робити, знайшли час для неї, думають про неї, бажають їй сил і одужання, намагаються щось зробити для неї ... вона просто перетворюється, часом завдяки цьому все лікування може круто повернути в кращу сторону, адже позитивний настрій при лікуванні має дуже велике значення!(тут більше про проект http://open-palms.com/…/human-n…/angel-dytyni-yaka-likue-rak)

Фандрайзинг - Марафон - це не лише пошук фандрайзерів і збір коштів на постійні подарунки діткам, а пошук нових друзів, які писатимуть і пібадьорюватимуть цих діток. Радітимуть разом з ними перемогою над хворобою.

Отже, твоя задача: включити у свій графік тренування, писати про те, що відчуваєш, тренуючи своє тіло... і що відчуваєш, думаючи про допомогу, яку зможеш подарувати. І ставати частинкою ЧУДА

Інформація про відкриті тренування та все про Марафон https://kyivmarathon.org

Пиши нам і зголошуйся!
У приватні повідомлення або на адресу angels@open-palms.com
потрібно вказати:
- твоє прізвище, ім'я, по-батькові, дату народження
- дистанцію, яку плануєш пробігти на Марафоні,
- суму коштів, яку попередньо вважаєш реальним зібрати (мінімальна межа, за умовами Марафону, 3000 грн.)

Реєстрацію на забіг проведе фонд безкоштовно.

** приклади проектів минулих Марафонів:

https://ubb.org.ua/uk/project/3858/
https://ubb.org.ua/uk/project/3901/
https://ubb.org.ua/uk/project/3852/
https://ubb.org.ua/uk/project/2847/