04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

У маленької Настуні муковісцидоз

17/09/2017

Левова частка лікування – інгаляції, їх може бути десяток-два на день, і так – все життя. Лише так вдається звільняти легені від в'язкого мокротиння та приборкувати інфекції. І дихати. Настя засвоїла це "з пелюшок". Звичайно ж, протестує, хитрує, "торгується": "Мамо, візьму інгалятор, якщо включиш мультик!". Але дівчинка знає: процедури обов'язкові. Не знає лиш, як важко мамі знаходити кошти на все необхідне, як страшно – не знайти…

У маленької Настуні муковісцидоз. Вилікувати це захворювання зовсім поки не під силу нікому в світі. Але ми можемо сплатити для крихітки якісний інгалятор, з яким час на процедури скоротиться, а лікування стане значно ефективнішим. І запас антибіотиків.

У Насті в легенях знайшли важку інфекцію – синегнійну паличку. Аби впоратися з нею, призначили 3 місяці дихати "Коломіцином". Починати потрібно якомога швидше, адже кожен день відтермінування – фора хворобі. Синегнійка руйнує бронхи, послаблює організм, викликає температуру та слабкість.

Своєчасні медикаментозні курси – обов’язкова умова, аби не дати інфекції зруйнувати організм. Адже Настуня ще така маленька, в неї попереду стільки всього! Трохи підлікуватись – і почати займатись художньою гімнастикою, а поки – танцювати вдома, обіймати свого кота та сусідського песика і ходити з татом у парк годувати лебедів. У птахів нещодавно також з’явились діточки – маленькі лебедята і Настя ходить їх годувати. Їй постійно потрібно турбуватись про когось меншого. А нам з вами – потрібно потурбуватись про саму Настю. Адже її батьки, як не намагаються, просто не можуть впоратись самі – лікування занадто дороге, тим більш, це – не одноразова задача, а це – на все життя.

Допоможіть нам швидше купити ліки! Настя не може чекати довго.

Допомогти легко й швидко на сторінці
https://ubb.org.ua/uk/project/3453/