04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Допомога для підопічних

21/01/2019

«Хочемо передати допомогу для ваших підопічних» - прозвучало в телефоні. - «А прикольно буде, - подумали ми, - таке ми ще не роздавали ...». 29 грудня до офісу під'їхала машина. І вивантажила на поріг:

Молока - 515 пакетів або 469 літрів,

молочних коктейлів - 54 пакети або 40,5 літрів,

соків - 639 пакетів або 128 літрів ...

"Нічого собі! - подумали ми ». І перетворилася наша координатор Юля в молочну Снігуроньку :) і цілий день приймала київських мам з дітками, адже потрібно було встигнути роздати, як мінімум, все, що вимагає холодильного зберігання, відразу!

«Жах яка втомлена, але задоволена)))» - написала Юля пізно ввечері, збираючись додому. - Це круто, коли вони усі радіють і біжать до своїх коробок зі словами: "Оооо .... Це ж моє улюблене молочко / йогурт / сік / коктельчик!")))

Потім був Новий рік. А потім - ще день перепаковки коробок, на цей раз - збирали посилки в інші міста, адже наші підопічні живуть по всій Україні. А потім з усієї України назад до Києва до нас зліталися фотографії :)

Такий несподівано веселий трапився Новий рік, завдяки ініціативі компанії «Тетра Пак». І корисний. Адже для наших хлопчиків і дівчаток з муковісцидозом харчування - одне з найважливіших питань. Захворювання перешкоджає нормальному засвоєнню їжі, у більшості - дефіцит ваги, в кожній родині дуже багато і сил, і грошей витрачається на те, щоб трохи краще нагодувати дитину. Так що новорічні молочні посилочки виявилися дуже навіть в тему. А соки? Соки - це завжди здорово!

Дякуємо! Нам всім сподобалося!

А вам?

Між іншим, навіть якщо у вас немає півтонни молока в подарунок, ви теж можете допомогти підгодувати наших дітей. Зараз збираємо допомогу, щоб купити харчування для Ваньки:

https://ubb.org.ua/uk/project/4731/