04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Щасливе число 41

30/03/2018

У 2017 році ми разом змогли подарувати ще на 41 посмішку більше! Аж 41 підопічний отримав небулайзер Парі. Тим, хто має діагноз "муковісцидоз", не підходять звичайні інгалятори. Такий інтенсивний режим можуть витримати тільки спеціальні апарати. До того ж, дуже важлива ефективність розпилення препаратів.

Чим менше препарату залишається на стінках небулайзера, тим більше отримує пацієнт і тим більше від цього користі. Втрата навіть частини препарату може звести нанівець весь ефект від процедури.

Такий спеціальний інгалятор існує, про нього знають усі родини, які зіткнулись з муковісцидозом. Це інгалятор Pari. Але у нього є один дуже великий мінус – це ціна, і, на жаль, родини не можуть дозволити собі таку покупку. Часом родина витрачає всі свої заощадження і заробітки на ліки, а на такий потрібний прилад у неї вже просто не залишається коштів. Та завдяки вашій допомозі ми змогли подарувати їх!

А знаєте, які щасливі родини, коли збуваються їхні мрії? Це виглядає приблизно так::

"…Нам бракує слів, щоб виразити свою вдячність. Ви робите дуже Велику справу, допомагаючи нам, полегшуючи і подовжуючи наше життя. Без Вашої допомоги ми б не впорались зі всіма складнощами. Ви, як добрі чарівники, приносите радість в боротьбі з непростим захворюванням. Щиро Дякуємо Вам за інгалятор…".

Робити добро так просто і так приємно! А особливо, коли це добро допомагає боротися із важкою хворобою і дає шанси на життя! ДЯКУЄМО за їхні щасливі обличчя!