04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

10 підопічних отримали у 2017 році небулайзери Омрон

06/03/2018

Інгаляції і спеціальна зарядка – це те, що рятує. Щоранку. Все життя. За одну ніч легені забиваються так, що важко дихати. Але якщо інгалятора немає? Якщо у мами не вистачило грошей купити? Тоді завдяки вашій допомозі інгалятор купуємо ми. У 2017 році завдяки вашим пожертвам ще 10 сімей мають небулайзери Омрон і можуть спати спокійно, бо гроші на небулайзер збирати вже не потрібно, вони прокидаються знаючи, що інгаляції будуть зроблені, а легені дітей очищені від слизу.

А знаєте, як приємно отримувати подяку від щасливих родин? А подяка виглядає так: "Дякуємо за вашу доброту та турботу про нашу дитину, ви не залишаєте у біді, а завжди підтримуєте. Тепер маючи небулайзер нам уже не потрібно думати де взяти кошти, щоб купити його, ви здійснили нашу мрію!"

У цьому році заявок на таку допомогу вже дуже багато, пацієнти вимушені чекати в черзі. Саме тому, заради життя, заради підтримки, ми відкрили наш збір на 12 інгаляторів Парі і витратні матеріали до них із запасом на рік. Хочемо дати можливість ще 12 родинам на найближчий рік успішно протистояти хворобі. Максимально ефективно та максимально якісно.

https://ubb.org.ua/uk/project/3701/

Допоможіть здійснити нові мрії та подарувати можливість зробити подих!