04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

#Running for the spesial babies future

19/03/2019

Щороку в Україні народжуються малюки із важким генетичним захворюванням "муковісцидоз". Воно вимагає щоденного підтримуючого лікування та особливого способу життя, і запровадити це важливо якомога раніше. Наша команда бігтиме для того, щоб зібрати для таких особливих малят особливі "бебі-бокси" з повним набором обладнання і витратних матеріалів, необхідних малюку у перші роки життя, щоб максимально зберегти його здоров’я:

https://ubb.org.ua/uk/special/31/80/ ♥️

- Анна Агеєва - https://ubb.org.ua/uk/project/4940/

"Привіт, мене звуть Анна і це моя історія. Колись я була твердо переконана, що бігати мені не дано від природи. З фізкультури в школі у мене була вічна 3-ка. Але 4 роки тому доля звела мене з людьми, які перевернули моє життя. Виявилося, що насправді перша перешкода - у нас в голові. Я поки не перемагаю в змаганнях, але я зрозуміла, як кайфувати від бігу. Цей забіг для мене особливий. По-перше, це мій перший напівмарафон і біжу я його напередодні свого 43-річчя. Такий собі подарунок-виклик. Мені дуже хочеться пробігти цю половинку гідно, і я до неї готуюся."

- Оксана Тишко - https://ubb.org.ua/uk/project/4938/

"Доброго дня, друзі, знайомі та незнайомі! Я звичайна жінка з надзвичайною жагою до життя. До щасливого, здорового, прекрасного життя. Саме біг відкрив для мене великий простір для покращення мого здоров’я, до позитивного сприйняття подій в житті, до розуміння і розвитку. Я також вважаю, що біг може стати початком щастя і здоров’я наших діточок! Я буду бігти дистанцію в 21км, я готуюсь, я тренуюсь, тож приєднуйтесь!"

- Марія Айлен - https://ubb.org.ua/uk/project/4939/

"Нині я мама малесенького хлопчика. А так – вже 11-й рік волонтер у світі важкохворих дітей. Як і всі молоді батьки, після народження своєї дитинки ми чекали на результати генетичних аналізів. Як волонтер, я знала, що немає жодних гарантій, і подумки зважувала, як поведуся, «якщо щось знайдуть». Нам пощастило: наш хлопчик здоровий. Але деякі інші родини почують цього року: «У вашої дитини муковісцидоз». І небо паде на голову, адже захворювання важке, невиліковне. Я хочу підтримати такі родини і подарувати їм найпершу допомогу на знак того, що із цим можна жити."

Долучайтесь до зборів - допоможемо малюкам з муковісцидозом вижити!