04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Наш улюблений педіатр Наталія Вікторівна

27/11/2017

Це наш улюблений педіатр Наталія Вікторівна.

А ось ця синенькая штука у доктора в руках - спирограф. Так-так, той самий, який ми купили навесні, зібравши гроші на біговому Марафоні. Ось ця маленька штука рятує життя, тому що робить безліч вимірів того, як працюють легені. З нею швидше і легше поставити діагноз і зручно коригувати лікування. А значить, діти можуть одужувати швидше. А ризики при цьому менше.

Одна печаль - для повноцінного використання всіх можливостей апаратика потрібно підключати його до комп'ютера. Тоді він прямо на екран виводить дані вимірювань, креслить графіки, їх можна роздруковувати, а можна зберігати в архіві ...

Тільки ось ні комп'ютера, ні принтера у відділенні пульмонології немає.І потрібно чи то комусь носити на роботу особистий ноутбук (правда, у лікарів-пульмонологів особистих ноутбуків нема), то чи колег просити ... така собі робота, в загальному.

Ми обіцяли, що знайдемо можливість купити у відділення комп'ютер і МФУ, які поставлять у ординаторській, щоб ними могли користуватися всі лікарі й медсестри і навіть батьки маленьких пацієнтів, якщо буде така необхідність.

Допоможіть нам виконати обіцянку. Нехай докторам працюється легше!

https://ubb.org.ua/uk/project/3571/