04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Шприцеві насоси у Кіровоградській і Сумській обласних лікарнях

18/10/2018

Початково проект було відкрито з метою залучення коштів для оплати інфузоматів у відділення пульмонології Київської, Черкаської, Сумської та Хмельницької дитячих обласних лікарень у рамках програми нашого фонду «Українська лікарня». В ході збору за нашим проханням суму було зменшено – збір коштів продовжувався, аби закупити по одному шприцевому насосу для пульмонологічних відділень обласних дитячих клінічних лікарень в місті Суми і в місті Кропивницькому.

В серпні 2018 року ми нарешті змогли сплатити шприцевий насос для Кіровоградської ОДКЛ, а вже через тиждень, завдяки одному дуже вагому внеску, проект було повністю зібрано і ми одержали можливість придбати насос і для маленьких пацієнтів Сумської області. У відділення обладнання було передано та прийнято лікарями: 05.09.2018 – у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, 10.09.2018 р. - у Кіровоградській обласній дитячій клінічній лікарні.

З листа Антоніни Дешко, мами нашого підопчного хлопця з муковісцидозом Владислава з м. Кропивницького: «Хочу повідомити, що лікарня інфузомат отримала. Нашій вдячності немає меж. Це дуже крута штука! Сподіваємось, що лікування наших МВшок стане більш ефективнішим і цікавішим. Адже, коли щось новеньке, дітки радіють і навіть носики задирають, бо це ж тільки їм таким апаратом капають, а в інших он прості, старовинні штативи... Дякую. Ви наші чародії…». Тепер шприцеві насоси допоможуть краще розрахувати потрібну дозу ліків і не спалити вени маленьких пацієнтів відділень, а комусь і врятують життя, з ними лікування просуватиметься швидше, буде безпечнішим.

Наш фонд, лікарі і родини пацієнтів виносять щиру подяку УББ та Донорам за зібрані кошти та за допомогу у забезпеченні Кіровоградської і Сумської обласної лікарні сучасним та життєво необхідним обладнанням.

Зараз допомоги потребують і інші лікарні:

- https://ubb.org.ua/uk/project/4268/ - Пульмонологічне відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні просить про три потужні інгалятори і запас витратних матеріалів на рік,

- https://ubb.org.ua/uk/project/4415/ - Київська обласна дитяча лікарня (м.Боярка) просить про кисневий апарат,

- https://ubb.org.ua/uk/project/4271/ - Хмельницька обласна дитяча лікарня просить укомплектувати відділення пульмонології сучасним багатофункціональним спірографом, а також комп'ютером і принтером.

Лікарі відділення, батьки, діти яких проходять лікування у цих лікарнях, і ми просимо вас допомогти у цих важливих зборах. Пора почати змінювати наші лікарні і умови лікування. Адже хто, як не ми?