04655, Kyiv
Polyarnaya Street, home 20, office 311
mariya.aylen@open-palms.com

Родина Чижових щодня долає перешкоди

15/09/2016

До фонду звернулася мама маленького Данила з муковісцидозом. Через борги за газ, в момент оформлення субсидій родину спіткало лихо. Газ відключили за борги і тому вимушені були опалювати оселю екетроконвектором. Через коротке замикання вмить спалахнула будівля. Нажаль, чимало речей згоріло та дуже пошкодилась кімната, де жив старенький дідусь. Всі залишились живими, але з боргами і новими проблемами.

Настя зі свекрухою приділяють велику увагу для того, щоб виховати двійко хлопчиків у мирі, злагоді. Раніше навіть працювали по черзі, але зараз свекруха майже не ходить, у неї невиліковна стадія онкологічного захворювання.

Дідусь після кількох інсультів зовсім не встає. Тож молода жінка попри втому та сили на межі мусить тягнути все сама, щоб забезпечити родину та допомогти хворим.

Наш фонд допоміг родині з боргом за газ, передав деякі речі та ліки. Молодший син - підопічний фонду і отримує ліки для лікування муковісцидозу.

Завдяки усім вам ми зібрали 5479 грн та купили ліки для молодшого Данилка та памперси для дідуся. Для родини це надзвичайно великі витрати. ДЯКУЄМО!