04655, Kiew
Polyarnaya Street, Heimat 20, Büro 311
mariya.aylen@open-palms.com

Zhigiliy Anastasia

жигилійава_5a8d4763aadbc.jpg

8 лет

Диагноз: Муковісцидоз
Категория: Підопічні сім`ї
Sauerstoff.ua

Почався 2018 рік, нові надії на краще, а Настя цей рік почала з крапельниць. Почався сильний кашель і задишка. Але вона тримається молодцем. Кінець 2017 року закінчився у Настюші не зовсім добре, було багато загострень, але вона лікувалася вдома, під наглядом лікарів. Одне загострення яке повалило всіх у паніку і шок. Сатурація впала до 89 - 90. Але ми пережили і ті страшні дні! Зараз сатурація 94 - 96.

А тепер про саму Настю і про її нові відкриття в цьому житті. Підходить час коли потрібно йти в школу, так що вона старанно до неї готується. Вирішує приклади на паличках, а ось з буквами ніяк, біда! Був у садку Новорічний ранок, на якому вона була золотою рибкою, яка виконувала всі бажання, а як би їй хотілося, щоб виповнилося її заповітне бажання на одужання. Але Настя вірить в диво, що колись вчені придумають ліки від хвороби.

Вона сповнена енергії та позитиву, навіть коли у батьків опускаються руки подивившись на неї вони починають знову і знову з новими силами боротися. Сьогодні ми просимо допомогти купити дівчинці кисневий апарат, який допоможе дихати в періоди загострень легеневих інфекцій і не задихатися ночами, а також ліки для печінки.

Новини підопічного