04655, Kiew
Polyarnaya Street, Heimat 20, Büro 311
mariya.aylen@open-palms.com

Біжу заради друга

07/10/2018

Вже сьогодні усі наші фандрайзери біжать заради діток, які проходять тривале лікування від раку у стаціонарах. Разом хочемо зібрати кошти, щоб купити іграшки для цих діток, подарувавши посмішку та радість.

В рамках проекту «Листи янгола», ми передаємо два рази на місяць близько 100 листів-підтримки з такими іграшками у дитячі онковідділення трьох київських лікарень - Національного інституту раку, Охматдит та Київського міського онкоцентру.

Лідія: "Всім привіт! Мене звати Лідія, мені 36 років і я хочу пробігти напівмарафон 7 жовтня, щоб допомогти зібрати кошти для діяльності Благодійного фонду "Відкриті долоні". Я знаю цей фонд від самого зародження. Від того моменту, коли він був ще ідеєю. Я спостерігала за його народженням, його становленням і його зростанням. Фонд обирає підтримувати тих, кому це дуже потрібно – дітей і дорослих із муковісцидозом, дітей, які проходять тривале лікування і мають обмежене коло спілкування. Це люди затяті, з великим серцем та незбагненим джерелом енергії. Але навіть найсильнішим потрібна підтримка. Тому я бігтиму 21 км, щоб зібрати кошти на іграшки онкохворим дітям, які проходять дуже тривале, болісне і виснажливе лікування. Іграшки – це те, що допомогає їм повернутись у дитинство."

Лікарняні клоуни: "Всім доброго здоров'ячка! Ми - лікарняні клоуни "Червоні Носи" вирішили взяти участь в подолані дистанції, тому що світ можна змінювати по-різному! Своїми виходами в лікарню в Рівному та Києві змінюємо його для дітей там, але хочемо змінювати і тут. Як показує світова практика біг є чудовим способом! Звичайно, не кожен з нас та, мабуть, і з вас може подолати марафон, але кожен буде долати дистанцію, яка йому підвладна. Тому що тільки разом ми зможемо змінити світ на краще!) Та подарувати світу добро та посмішку. Давайте почнемо з іграшок для онкохворих діток? Подаруємо промінці радості, у лікарнях їм самотньо, вони так чекають друзів!"

Руслан і команда: "Всім привіт! Ми команда людей, які прагнуть стати друзями для тих, хто потребує нашої дружньої допомоги. Хтось з нас знайомий з цією бідою не з чуток і сам є батьком дитини з тяжкою хворобою. Хтось з нас не хоче просто співчувати, а хоче діяти і дійсно допомогти справами. Хтось з нас прагне змінити світ дітей, що хворіють, на краще та підтримати їх. Ми знаємо, що змінити світ можна тільки змінивши себе. Біг - це мова, якою ми закликаємо всіх бути небайдужими до найвразливішої частини людства - до дітей! Тож ми вимагаємо від свого тіла здолати десятки кілометрів, щоб зібрати гроші на іграшки для дітей, яким у своєму тілі потрібно здолати хворобу!"

Долучайтесь до збору, давайте допомагати разом:

https://ubb.org.ua/uk/special/25/80/