04655, Kiew
Polyarnaya Street, Heimat 20, Büro 311
mariya.aylen@open-palms.com

NACHRICHTEN

08/12/2018

Все, що Настя любить, все, чим прагне займатись – усе це цілком може справджуватись, за умови підтримки кисневого апарату та ліків.

07/12/2018

Іллюшка з самого народження не раз уже бував у важкому стані, і за минулі 6,5 років ресурси сім'ї виснажилися. І вони просять підтримки у нас із вами.

04/12/2018

Лікарі відділення, батьки, діти яких проходять лікування в Чернігові, і ми просимо вас допомогти в цьому важливому зборі. Пора почати змінювати наші лікарні і умови лікування. Адже хто, як не ми?

29/11/2018

Хочеться, аби щоденне лікування Насті було б якомога ефективнішим, щоб вона рідше мусила лягати у стаціонар та не пропускала би шкільні уроки… і шкільні перерви, коли так весело грати з друзями. Хочеться, щоб у Насті було би дитинство.

29/11/2018

Якщо придбати портативний апарат, хлопець зможе продовжити активне життя.

27/11/2018

Ми радилися з фахівцями з паліативної допомоги, ми просили про знижки виробників і в результаті отримали відмінну пропозицію по співвідношенню ціни і якості. Залишилася справа за малим – зібрати кошти і викупити ці 12 матраців. І більше не здригатися, побачивши вхідний дзвінок від лікаря Зої.

21/11/2018

Ми хочемо, щоб жахів у Новому році було якомога менше, а радості – більше. Давайте разом зробимо це для наших дівчаток і хлопчиків?

20/11/2018

Хлопчику необхідно пройти курс внутрішньовенної антибіотикотерапії в стаціонарі, щоб приглушити інфекцію і не дозволити їй руйнувати легені. Але антибіотики, до яких визначена чутливість, коштують неможливо дорого, і мама просить допомоги в їх оплаті. Крім того, для ефективного щоденного лікування вдома хлопчикові потрібно ще деяке обладнання – бактерицидна лампа і стерилізатор, а також спеціальний дихальний тренажер і домашній батут для вправ фізіотерапії.

13/11/2018

Ми, дорослі, великі та сильні, легко можемо допомогти маленькій родині бути разом. А ще, мабуть, найголовніше – допомогти Мишкові прожити повно все те життя, яке у нього є.

06/11/2018

Те, що може реально допомогти хлопцю, – портативний кисневий апарат. Акумулятори дозволять йому вільно виходити з квартири, гуляти у дворі, планувати якісь зустрічі й справи у місті та не мучитись, коли стає зле і необхідно їхати до лікарні. Здоровій людині може здаватись моторошним, що для дихання необхідно застосовувати спеціальний апарат, та для Ігоря це – свобода, можливість жити.