04655, Kiew
Polyarnaya Street, Heimat 20, Büro 311
mariya.aylen@open-palms.com

Die fesselnde Liebesgeschichte von Kylie und Matt

19/02/2018

Не кожна пара може сказати, що вони зустрілися один з одним, перш ніж вони могли навіть поговорити. Знову ж таки, Кайла і Метт Маартенц - не кожна пара.

Пертські місцеві жителі були "практично немовлятами", коли вперше зустрічалися в дитячій лікарні в Перту. Метт і Кайла були обоє з муковісцидозом - генетичним захворюванням, що загрожує життю, що пошкоджує усі органи, включаючи легені, - і вони часто опиняються в лікарні принцеси Маргарет для дітей, які разом зростають. Хоча це може звучати, як сюжетна лінія для голлівудського фільму, Каїла визнає, що це зовсім не любов з першого погляду - не для неї, принаймні. "Чесно кажучи, на цьому етапі він дуже дратував мене", - розповідає вона. "Він написав мені любовний лист, коли мені було близько 15 років, йому було близько 13 років, який я тримаю ще до сьогодні. Я думаю, що це досить мило. " Тепер, через кілька років, Метт і Кайла щасливо одружились, все ще живуть в Перті, і стикаються з їх найсильнішим боєм. Хоча трансплантація легень дала кожному з них нову можливість на життя протягом останніх кількох років, здоров'я Метта погіршилось серйозно та раптово в грудні 2017 року.

У вівторок Кайла одержала від свого чоловіка телефонний дзвінок: "Я не можу дихати. Я йду до лікарні ".

Бронхоскопія виявила, що легені Метта були надзвичайно запалені, але лікарі не могли визначити, чому чи як це було. Вони все ще не мають пояснень. 29-річний чоловік провів два тижні в інтенсивній терапії, але лікування не поліпшувало його стан. Метт потім був переведений до реанімації, під найвищим можливим рівнем кисню; з тих пір він був там. "Дуже важко зрозуміти, що він працював справді зайнятою, трудомісткою роботою, і тепер він може ледве піти до унітазу самостійно," 32-річна Кайла розповідає. "Нам сказали, що тому, що вони не знали, що було з Меттом, і тому, що лікування, яке вони призначили не працювало, вони не знали що робити далі". Вони не знали чіткого прогнозу для Метта; лікарі сказали їм в середині грудня, що він може прожити лише кілька тижнів або місяців. "Тому що ніхто точно не знає, що не так чи чому це сталося, ніхто не може дати нам остаточну відповідь. За винятком сказати, що йому не стане краще. Коли-небудь", - каже Кайла." Метт сказав мені, що він так боїться, що йому не стає краще, і особливо боїться вмирати, тому що він має так багато речей, які він все ще хоче зробити, і так багато, щоб жити".

Пара одружена в 2015 році, день пропозиції Кейла описує як "щось настільки особливе" - і той, який був би неможливим без їх донорів легень та їх сімей. Їх життя зараз виглядає кардинально іншим. Дні Метта наповнені «медсестрами, лікарями, аналізами крові, таблетками», а Кайла нещодавно повернулася на роботу і розколювала решту днів свого існування між відвідуваннями лікарень та проведенням часу з двома собаками.

Поки говорять про Метта, що повертається додому, Кайла каже, що він не "хворий", щоб отримувати допомогу по дому.

"Навіть намагаючись прийняти душ, це як марафон для Метта на даний момент", - каже вона."Тож, коли він прийде додому, я не зможу працювати, і я б не хотіла в будь-якому випадку, тому що я хочу провести з ним багато часу, поки я можу."

Друзі та члени сім'ї зібралися навколо пари, а кампанія GoFundMe зібрала тисячі доларів на підтримку."Щоб побачити великодушність на нашій сторінці GoFundMe від людей, яких ми знаємо, а також незнайомих людей, це надмірна допомога, але ми такі неймовірно вдячні всім цим людям", - говорить Кайла.

Сила Метта також занурюється в її дух і допомагає їй справлятися зі своєю новою реальністю."

Його сила надихає мене кожен день", - каже вона.